top of page

Na imie mam Michal. Jestem dwujęzycznym DJ'em. Od najmlodszych lat pasjonuje mnie muzyka, scena i zabawa. Od ponad 10 lat prowadzę imprezy okolicznościowe w Chicago i okolicach, a także na terenie całego USA i innych krajów.

 

Na swoim koncie mam ponad tysiąc zagranych imprez takich jak: wesela, komunie, chrzciny, urodziny, karaoke, kluby, a także wiele koncertów muzycznych razem z moim zespołem w Polsce.

 

Prowadzę imprezy POLSKO-AMERYKAŃSKIE, lub typowo POLSKIE, a na życzenie równierz inne mieszane. 

 

Do kazdej imprezy podchodze z maksymalna starannascia i troska aby Wasza impreza pozostala niezapomniana na zawsze. Odpowiedni dobor muzyki, zapowiedzi, gier i zabaw (dla dzieci i doroslych) , polaczony z elegancka oprawa swietlna oraz pelnym poczucia humoru i spontanicznosci prowadzeniem, jest gwarancja udanej i niezapomnianej imprezy.

 

Jako konferansjer prowadziłem największe polonijne imprezy, takie jak pikniki radia 1030am i 1080am, bankiety, wybory Miss 3 maja oraz polonijne wybory Miss Chicago.

 

Nagrywam wlasne utwory, z ktorych kilka goscilo na 1 miejscu list przebojow w Chicagowskich stacjach polonijnych, a jeden z nich "Life is here" wygral ogolnoamerykanski konkurs na piosenke na portalu Veevall.com z glowna nagroda $100.000 !!!

 

Na swoim koncie mam wiele programow TV oraz audycji radiowych. Pracowalem jako prezenter w radiu 1080AM Panorama.

Zostałem zaproszony do jury polonijnego talent show POLONIA STAR.

 

W 2014 roku Wietrzne Radio POLSKI FM  nominowalo mnie do nagrody POLONUSA.

 

W 2007 roku popularny miesięcznik dla kobiet SZIKagowianka wybrał mnie Mężczyzną Maja 2007, co nominowało mnie do tytuło Mężczyzny Roku tego prestiżowego pisma. 

 

 

Do wszystkiego co robie podchodzę profesjonalnie, z pasja i sercem.    Michal Stefanski, DJ MAJK

© 2019 by Endless Entertainment Inc.       photo booth chicago wedding uplighting photobooth entertainment gobo monogram projector screen rental

bottom of page